Ürünleri paketinden çıkararak aşağıdaki şartları kabul etmiş olursunuz:

Kiralanan mallar, kiralama formunda gösterilen tarihte veya daha önce postalanmalı / mağazamıza iade edilmelidir,.Paketi aşağıdaki adresimize iade edebilirsiniz:

www.mitrakostum.com

MİTRA KOSTÜM
Yeni çarşı caddesi,Tomtom mahallesi
No:76/A Beyoğlu/İstanbul

(0212)2452491

  1. Kiralanan ürünler için ilave kargo ücreti uygulanır.
  2. Bir ürünü kiralamak istediğinizde kiralama ücretine ilave depozito ücreti alınır.Belirtilen iade tarihinde elimize ulaşan ürünler için depozito ücretinin tamamı iade edilir.
  3. İade tahinde elimize ulaşmayan ürünler için ilave her bir gün için ürün kiralama bedelinin %25 i tahsil edilir.
  4. Ürünü iade sürecinde isminize özel hazırlanmış olan kiralam formu ile işlem yapınız.
  5. Kiralık eşyalarda makul aşınma beklenmeli ve kabul edilmelidir. Tüm ürünler kuru olarak geri gönderilmelidir. Islak ambalajlanırlarsa küflenirler ve sizden ürünün satın alma fiyatı tahsil edilir.

KOSTÜM KİRALAMA

  1. Ürünler iade edilmezse satış fiyatı olan değer üzerinden ücret tahsil edilir.
  2. Kostüm (ler) de makul düzeyde aşınma beklenmeli ve kabul edilmelidir. Hasarın: yırtılma, yanma, kesme, aşırı makyaj, düğmelerin, madalyonların, rozetlerin veya diğer süslemelerin çıkarılması,ürünle ilişkili herhangi bir parçanın zarar görmesi,yapısını yitirmesi sonucu oluştuğu tespit edilirse tarafınızdan onarım ücreti tahsil edilir.
  3. Elinizdeyken ihmal nedeniyle veya iade nakliyesi için uygun olmayan ambalajlama nedeniyle kaybolan veya hasar gören eşyalar, yenileme maliyeti üzerinden ücretlendirilecektir.
  4. Ürün (ler) ek kuru temizleme gerektiriyorsa, 25 TL temizlik ücreti alınacaktır. Bir ürünü temizleyemezsek, hasarlı kabul edilecektir. Ürünü kendiniz temizlemeye ÇALIŞMAYIN .
  5. Bir ürüne yapılan herhangi bir geçici değişiklik, ürün geri gönderilmeden önce kaldırılmalı ve orijinal durumuna geri döndürülmelidir – bunun yapılmaması, ürün başına kesinti yapılmasına neden olacaktır. Ütü veya yapışkan banda izin VERİLMEZ .Üzerinde ütü veya yapışkan bant kullanılması, ürünün toplam maliyetinin tarafınızdan tahsil edilmesini gerektirebilir.